![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 14003324
*
nr 1400 3324
Carborundumetsning
James Coignard (1925-2008), Frankrike. Komposition. Signerad, numrerad 70/75, bladets mått: 65x51 cm, yttermått inklusive ram: 74x58 cm
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 maj 2021
kl 19:30:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/5 20:40:31
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carborundumetsning etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik james coignard komposition
-
5303 Etsning
Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:41
-
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:16
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:32
-
2157 Etsning
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Bergvägg". Si..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:53
-
5301 Etsning
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:38
*
Carborundumetsning
nr 1400 3324
Carborundumetsning
James Coignard (1925-2008), Frankrike. Komposition. Signerad, numrerad 70/75, bladets mått: 65x51 cm, yttermått inklusive ram: 74x58 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 maj 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/5 20:40:31 | 1 | Vinnande bud |
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carborundumetsning etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik james coignard komposition
-
5303 Etsning
Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:41 -
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:16 -
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:32 -
2157 Etsning
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Bergvägg". Si..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:53 -
5301 Etsning
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:38